Správa vašich webových stránek

Správa webových stránek zahrnuje řadu různých služeb, které jsou kombinovány dohromady, takže se nemusíte starat o provoz svého webu.

V zásadě, když uzavíráme dohodu,  na správu vašeho webu, dělám veškerou práci související s webem a vše, co musíte udělat, je říct mi, co potřebujete.

Správa může být rozdělena do několika hlavních kategorií: Správa obsahu, podpora webových stránek, optimalizace pro webové prohlížeče.

Správně zvolený obsah webových stránek

Web by měl být statickým objektem, který se nikdy neaktualizuje.

Nejdůležitější věcí, kterou můžete udělat, aby byl váš web úspěšný, je pravidelné přidávání obsahu.

Přidání obsahu na web není tak jednoduché jako vložení nějakého textu a kliknutí na publikování. Správa obsahu zahrnuje například zveřejňování příspěvků na blogu, přidávání fotografií, opravování webových stránek apod.

Pokud například provozujete restauraci, budete chtít udržovat aktuální nabídku a přidávat na web sezónní nabídky nebo speciální nabídky. Je pravděpodobné, že nechcete, aby vás tyto věci provázely, a je snazší to zadávat externím společnostem, kde jim stačí poslat e-mail a oni to udělají za vás.

Důležitým faktorem pro dobrou správu obsahu je optimalizace obsahu pro web. Správné formátování obsahu pro web je umění a věda a vyžaduje porozumění HTML, ale také SEO. To platí také pro zveřejňování obrázků, které by měly být optimalizovány jak pomocí značek, ale komprimovány tak, aby udržovaly váš web svižný.

Joomla SEF URLs by Artio
mějweb logo

Martin Macháček
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
603 338 720

© Mějweb  2017 - 2021. Všechna práva vyhrazena.