Články souvísející s tvorbou webových stránek

Internetové stránky

Online prezentace firmy 24/7

Mít web znamená, že vás zákazníci vždy najdou - kdykoli a kdekoli. I mimo pracovní dobu váš web nadále vyhledává a zajišťuje nové zákazníky. Nabízí uživateli pohodlí, protože mají přístup k informacím, které potřebují, v pohodlí domova bez dalšího tlaku na nákup. Navíc, protože většina společností dnes vlastní vlastní webové stránky, je zde velká šance, že tím, že zůstanete offline, můžete přijít o zákazníky pro své konkurenty

 internetové stránky na zakázku

Webové stránky zdarma

Jako každá záležitost i tvorba stránek zdarma má své nevýhody. Hlavním negativem je omezená konfigurace. Pod tímto pojmem rozumíme výběr designu pouze z několika šablon. Tím pádem nelze měnit barvy podle přání a aktuálních trendů, ale tak, jak je grafika nastolena, je po celou dobu používána. Obsah a struktura webu jsou selektovány z předdefinovaných šablon. Můžeme zmínit nevýhodu ve funkcích, jež nejde přidávat ani měnit. Nemůžete tedy počítat s tím, že na stránkách budete mít formuláře a dotazníky. Takovou funkci je potřeba si zaplatit.

Vytvoření úspěšných webových stránek

Máte nápad na webovou službu - ať už jde o podnikání, sdílení vašich myšlenek a nápadů se světem nebo jednoduše hledání a spojení s dalšími lidmi, kteří sdílejí vaše vášně.

Výzvou nyní je vytvořit si svůj web.

Pokud nevíte nic o webdesignu nebo HTML, pak se budování webu může zdát jako skličující vyhlídka. Avšak uvedení všech prvků úspěšného webu do praxe je jen otázkou znalosti správných kroků a nástrojů k použití.

Tato příručka bude obsahovat všechny hlavní věci, které potřebujete vědět.

Joomla SEF URLs by Artio
mějweb logo

Martin Macháček
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
603 338 720

© Mějweb  2017 - 2021. Všechna práva vyhrazena.